Plne automatické zariadenie pre servis klimatizácií s diagnostikou vozidla SILVER FUTURA DIAG

SILVER_FUTURA_DIAGPlne automatické zariadenie pre servis a diagnostiku klimatizácií automobilov. Zariadenie dokáže automaticky zistiť, či klimatizácia pracuje správne a ak nie, vypíše možnú príčinu resp. závadu. Samozrejmosťou je dodatočná diagnostika častí klimatizácie pomocou UV farbiva a pri ťažko dostupných miestach pracujeme s elektronickým detektorom netesností.peterson 2013-02 katalog_07.indd

Pre ošetrenie interiérových častí (výduchov ventilátora a výparníka) máme k dispozícii čistič klimatizácie Bakto-EX. Priamym zahmlením špeciálnym čistiacim prostriedkom, ktorý čistí, dezinfikuje a zároveň pôsobí aj preventívne, na pol hodinku pri zatvorenom aute Vás spoľahlivo zbavíme všetkých baktérií a húb na všetkých miestach. Po vyvetraní je vozidlo kompletne pripravené na ďalšiu letnú sezónu.

Klimatizácia v moderných automobiloch už nie je len naplnenie chladiacim médiom. Veľa z Vás má automatické klimatizácie a teda je potrebná diagnostika nielen pomocou plničky klímy ale aj „čítačkou“ si overiť, čo hlási riadiaca jednotka klimatizácie. Keďže vlastníme aj čítačku KTS 540, Autoboss V30, Supervag, VCDS a Focom, vieme komplexne diagnostikovať celý systém vo vozidle.

Osvedčenie BOSCH

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť